V nedeljo, 4. septembra 2022, so naši pevci otroškega in mladinskega pevskega zbora pod vodstvom Maje Cilenšek in korepetitorke Sindije Šiško nastopili na tradicionalni  slovesnosti ob vseslovenskem srečanju bivših internirank in internirancev. Slavnostna prireditev se je odvijala v Portorožu. Potekala je pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja.

V kulturnem programu, ki je bil stkan v opomin iz spominov žrtev nesmiselnih vojn in pravičnega upora, so sodelovali Primorski partizanski pevski zbor Pinko Tomažič iz Trsta, Policijski orkester z dirigentom Tomažem Kmetičem, tenorist Martin Sušnik, Pevski zbor OŠ Koper, Baletna šola Stevens, povezovalec in dramski igralec Domen Valič in številni drugi. Prireditev je, kot že nekaj let doslej, zasnovala in realizirala Silvana Knok v sodelovanju s producentom Iztokom Pipanom, Taboriščnim odborom Ravensbrück ter tehnično podporo ekipe Televizije Medvode.

Vsem pevcem čestitke za odličen nastop!

Mentorica