Spoštovani.

Vabimo vas na roditeljski sestanek za šolske novince, ki bodo septembra prestopili prag naše šole. Roditeljski sestanek bo potekal v ponedeljek, 7. 6. 2021, ob 17.00 preko aplikacije Zoom.

Dnevni red:

1. Program osnovne šole
  2. Organizacija šolskega dne (pouk, jutranje varstvo, podaljšano bivanje, prehrana, prevoz …)
  3. Učbeniki, delovni zvezki in šolske potrebščine v 1. razredu
  4. Razširjeni in nadstandardni program v 1. razredu: NIP angleščina in športni program
  5. Razno

Povezava za roditeljski sestanek je https://arnes-si.zoom.us/my/ingridporopat in bo skupaj z navodili za uporabo aplikacije objavljena tudi na spletni strani šole.

Na roditeljskem sestanku boste prejeli tudi informacije glede vpisa v jutranje varstvo in podaljšano bivanje, ki bo letos potekal preko spleta (povezava je med novičkami na spletni strani šole). Prilagamo pa tudi prijavnici na šolsko prehrano in NIP angleščina. Prosimo, da vse tri obrazce izpolnite do 15. 6. 2021.

Prosimo za zanesljivo udeležbo.

Lepo pozdravljeni.

Priloge:

Opomba: Starši ste vabilo prejeli po pošti. Priložili smo mu tudi potrdilo o vpisu.

Objavljamo še dokumente v zvezi z roditeljskim sestankom, ki je bil izpeljan 7.6.2021:

Nakup šolske torbe – nasveti ZPS: